Elektroniczne zarządzanie dokumentacją w firmie

Poszukujesz dla swojej firmy czy instytucji rozwiązań do zarządzania, obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji? Dowiedz się jakie są skuteczne rozwiązania do zarządzania nowoczesną firmą i to bez względu na jej wielkość i branżę 🙂

Nadszedł czas na kolejną już edycję największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych – Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec lipca na PGE Narodowym!

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania prelekcji prowadzonych przez doświadczonych Ekspertów.

Czekać będzie aż kilkadziesiąt prelekcji, a wśród nich takie tematy jak:

–  Podstawowe aspekty bezpieczeństwa informacji w organizacji

– Filary efektywności przy wdrażaniu elektronicznego obiegu informacji w firmie

– Szybko albo wcale, czyli czego i dlaczego oczekiwać od IT doby transformacji cyfrowej?

– Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów

– Piramida komunikacji – jak nie kryć się za mailem?

– Zarządzanie przepływem zamówień i faktur w małej firmie

– Postać i forma elektroniczna dokumentów. Narzędzia autoryzacyjne. Konieczność i możliwość ich wykorzystania

Do grona Wystawców dołączyły już takie firmy jak: WEBCON, Archman, Avaintec, DSA, eDokumenty, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, Tecna, EPSON, Astrafox, Avaintec, Oracle Polska, SkanSerwis, Kodak Alaris, SunCode i IMPEL Group.

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii, strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_18

Zachęcamy do dołączenia również do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/192962481196699/

Możliwość komentowania została wyłączona.